RINNOVA PRO

Hodnotenie zákazníkov: 4,88 / 5.00
4.7/5

Platba je na dobierku a rýchle dodanie

RINNOVA PRO

Revolučná viacpovrchová tekutá živica RENOVUJE VŠETKO!

Počkajte! ! Ponuka 3 za cenu 1 za 39 € so 48-hodinovým doručením a platbou na dobierku vyprší dnes

Pôvodná cena

78 €

Ponuka 3 produkty za cenu 1
39 €

POPIS

Tento dokonalý balíček vám pomôže opraviť čokoľvek, čo vyzerá ako staré a ošarpané, na pekné a opäť nové. Ľahko použiteľný reštaurátor a leštička.

Chráni a obnovuje akýkoľvek povrch jednou vrstvou, odstraňuje škrabance a obnovuje farbu a lesk.

Taktiež urobí z akéhokoľvek materiálu vodotesný a odolný voči poveternostným vplyvom, čím vytvára ochrannú vrstvu aj pre materiály vystavené extrémnym podmienkam.

OBSAH SÚPRAVY A POUŽITIE

Balenie obsahuje:

  • 3 balenia po 125 ml

Po použití tohto produktu na povrchu bude vyzerať ako prefarbený - v skutočnosti má tekutá živica okamžitý účinok a zasychá v priebehu niekoľkých minút, čím poskytuje 100% obnovovací efekt bez zanechania akýchkoľvek stôp.

Je vhodný na plastové stoličky, kožené tašky alebo topánky, drevený nábytok, železné korpusy, hračky, pohovky, sklo... Na všetko!

Hlboko prenikajúce polyméry obnovujú farbu a lesk a zároveň dodávajú neviditeľný ochranný štít proti škodlivej vlhkosti a UV žiareniu.

RINNOVA PRO

AKO TO FUNGUJE

RINNOVA PRO Tajomstvo je v revolučnom zložení — špeciálnej živici s najmodernejšími regeneračnými mikročasticami, ktoré vyživujú a regenerujú akýkoľvek povrch.
Milióny mikroskopických polymérov, ktoré prenikajú hlboko do povrchu, obnovujú a chránia povrchy pred UV žiarením a vodou neviditeľným štítom. Prípravok tiež obnovuje farbu a vylešťuje tvar.

Najprv je nevyhnutné dôkladne vyčistiť oblasť, na ktorú budete produkt používať. Následne ho jednoducho naneste pomocou priloženej handričky a počkajte niekoľko minút, kým sa produkt neabsorbuje, aby ste videli, že povrch bude okamžite vyzerať úplne nový.

Odporúčame vám využiť obmedzenú ponuku, ktorú spoločnosť ponúka iba pre trh:

Limitovaná ponuka
3 za cenu 1

39 €

namiesto 78 €

Platba je na dobierku a rýchle dodanie

JEDINÁ REGENERAČNÁ KVAPALINA ODPORÚČANÁ PROFESIONÁLMI

S výživnou živicou, ktorá regeneruje povrchy.

Ideálne na nábytok, plasty a kožu.

Vylepšené zloženie, ktoré nekoroduje ani nepoškodzuje povrchy.

Vyvinuté a testované schválenými odborníkmi!

JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE... A NAOZAJ FUNGUJE!

Dajte nový život predmetom vo vašej domácnosti. Teraz je to mimoriadne jednoduché – ak je opravovaná plocha malá, stačí na handričku pridať niekoľko kvapiek RINNOVA PRO a jemne ho votrieť. V prípade väčších plôch vložte šikovnú fľaštičku s rozprašovačom a použite ju!

RINNOVA PRO sa skladá zo živice rozpustenej v roztoku vody a 100% organického alkoholu. Vďaka alkoholu sa tekutá časť okamžite bez zanechania stôp odparí a pokryje povrch tenkou vrstvou živice, ktorá vyživí vonkajšiu vrstvu vašich predmetov a obnoví ich povrch!

RINNOVA PRO funguje na nábytku, domácich potrebách, plastoch, koži a ďalších. Môžete ho použiť na záhradné stoličky, hračky, pohovky alebo topánky a ušetríte čas a peniaze, pretože už nebudete musieť kupovať nové veci!

Naši zákazníci sa nemôžu mýliť...

4783 zákaznických hodnotení

5 hviezdičiek

4 hviezdičiek

3 hviezdičiek

2 hviezdičiek

1 hviezdička

Marta A.
Jana Petrová
„Tento produkt funguje skvele. Použila som ho na plastové obaly, a tie vyzerajú opäť ako nové. A stále sú skvelé! Odporúčam!"
Mario G.
Ivan Bačko
„Kúpil som si ho, pretože mi ho odporučil kamarát. Použil som ho na opravu lavičky, ktorú mám na dvore. Ako som ju mal vonku, tak sa trochu od slnka odfarbila a bolo mi jej ľúto, pretože som za ňu zaplatil dosť veľkú sumu. Tento produkt je skutočne výnimočný. Moja lavica vyzerá opäť ako nová."
Francesca M.
Stanislav Novanský
„Veľmi sa starám o svoje auto, ale jeho kožené sedadlá boli zničené. Vyskúšal som už veľa produktov na starostlivosť o kožené sedadlá, ale nepriniesli žiadny výsledok. Tento produkt je skvelý. Koža na mojich sedadlách vyšla perfektne, vyzerá ako nová a použil som ju aj na palubnú dosku. Skvelé"

🚀 LIMITOVANÁ PONUKA 🚀

Vzhľadom na vysoký dopyt odporúčame zakúpiť produkt, kým je ešte dostupný.

SKLADOM
Zostáva 15/100 jednotiek

ČASOVO OBMEDZENÁ PONUKA S rýchle dodanie

HodinyMinútySekúndy

AKO SI OBJEDNAŤ

Objednajte zanechaním svojich údajov vo formulári nižšie

Jeden z našich operátorov vám zavolá, aby potvrdil objednávku a odpovedal na prípadné otázky

Vašu objednávku môžeme odoslať do 24 hodín expresným kuriérom

Zaplatíte až vtedy, keď produkt dostanete

2891_2f7ceff391fac73987a9ff4ae7626f0a_1645026655

Pôvodná cena

78 €

Ponuka 3 produkty za cenu 1
39 €

Počkajte! Ponuka 3 za cenu 1 za 39 € so 48-hodinovým doručením a platbou na dobierku vyprší dnes

PRE OBJEDNÁVKU VYPLŇTE FORMULÁR

deliv-icon-copia-3-1-1-2-1.png

Potom vás bude kontaktovať jeden z našich konzultantov, ktorý vám úplne bezplatne pomôže s akýmikoľvek otázkami, ktoré by ste mohli mať

VYPLŇTE FORMULÁR

FAQ

1. Aké sú dodacie lehoty?
2. Môžem platiť na dobierku?
3. Aké sú náklady na dopravu?
4. Môžem nájsť viac informácií?

RINNOVA PRO

Copyright 2022:
Táto stránka nie je súčasťou Facebook alebo Facebook Inc. Táto stránka NIE JE podporovaná spoločnosťou FACEBOOK ani nie je ochrannou známkou spoločnosti FACEBOOK, Inc.
Vylúčenie zodpovednosti: Výsledky sú subjektívne a môžu sa od jednotlivca k jednotlivcovi líšiť.

POZOR: produkty odporúčané na tejto stránke sa predávajú v partnerstve, preto nie sme oficiálnym výrobcom ani predajcom všetkých produktov, ktoré na našej stránke nájdete. Preto v prípade akýchkoľvek žiadostí o vrátenie peňazí alebo iných problémov s produktmi objednanými prostredníctvom stránky by ste sa mali vždy poradiť s oficiálnym predajcom. Budeme vám k dispozícii, aby sme vám pomohli a podporili vás.
Produkty sú recenzované len na informačné účely: v žiadnom prípade nemožno zaručiť určité výsledky, šance na úspech každého výsledku sa líšia od zákazníka k zákazníkovi.
Tento blog nie je novinami, pretože je aktualizovaný bez akejkoľvek periodicity. Preto ho nemožno považovať za redakčný produkt v súlade so zákonom č. 62 zo dňa 3. 7. 2001. Niektoré obrázky a recenzie na blogu možno nájsť na webe. Ak sa domnievate, že môžu porušovať vaše práva, dajte nám vedieť a budú okamžite odstránené.